Newsroom

Předávání cen XXVI. Grand prix architektů

Předávání cen XXVI. Grand prix architektů

26. ročník GRAND PRIX ARCHITEKTŮ má rekordních 321 projektů

GRAND PRIX ARCHITEKTŮ 2019 - Národní cena za architekturu má v letošním 26. ročníku rekordních 321 přihlášených prací a je již druhým rokem po sobě největší architektonickou přehlídkou v ČR.

PRODLOUŽENÍ REGISTRACE DO 15.7.

XXVI. ročník Grand Prix prodloužen do 15. 7. 2019

UIA BAKU INTERNATIONAL FORUM JUNE 7-9 2019

Praha 3. 6. 2019 - V rámci mezinárodního celosvětového setkání architektů v Baku proběhne výstava soudobé moderní architektury V4.

Pocta československé architektuře a stavitelství

U příležitosti slavnostního předávání cen Jože Plečnika, byla ve Španělském Sále na pražském hradě předána jubilejní cena Grand Prix architektů, Národní cena za architekturu.

Porota XXV. Ročníku Grand Prix architektů, Národní ceny za architekturu.

V letošní porotě zasedli Profesor Ian Ritchie z Velké Británie, (předseda poroty), Marta Schreieck z Rakouska, Juraj Benetin ze Slovenska Hindrek Kesler z Estonska a František Skála.

Slavnostní galavečer Grand Prix architektů, Národní cena za architekturu.

V prostorách výstavy 100 let Česko-slovenské architektury v Mánesu byly předány ceny XXV. Ročníku Grand Prix architektů, Národní ceny za architekturu.

Historie mezinárodní Unie Architektů UIA

Česká republika stála u samotného zrodu největší světové organizace sdružující více jak 2 000 000 architektů planety. Díky dobrovolným aktivitám jednotlivců jsme i nadále její součástí a zajišťujeme tak ochranu českým architektům v zahraničí.

Zdravice prezidentů architektonických asociací

Obec architektů je aktivní po celém světě. Jsme hrdí na to, že naši přátelé se zajímají o to, co se u nás děje a jsou připraveni s námi spolupracovat.

Historie obce architektů

Obec architektů navazuje na prvorepublikové spolky a je tak nedílnou součástí naší stoleté tradice. Pojďte si s námi připomenout historické milníky.