Go back

Čokolaterie Vokovice

Project category - I

Místo realizace

K Lánu 496/2, 160 00 Praha 6-Vokovice

Investor

Čokolaterie s.r.o.
K lánu 496/2
16000, Praha 6
Česká republika
IČ: 01768361
DIČ: CZ01768361

Dodavatel

stavební firma: cbt04, nábytek: ton, nábytek: Designový nábytek, podlaha: barkotex, spotřebiče: favia, sanita: sapho, klimatizace: Tomáš Tuček, truhlář: truhlářství Sýkora, světla hrnky: Matěj Ryant, světla: Elkas, výlohy: Dřevotvar, profese: Jurica a.s

Datum dokončení projektu

25.3.2017

Project idea

Konceptuálně se nejedná o standardní kavárnu ale o čokolatérii. Samozřejmě zde naleznete všechny služby jako jste zvyklí v kavárně (výborná káva, snídaně a dokonce i víno), ty jsou však doplněny o čokoládové výrobky, které jsou vyráběny přímo na místě v přípravně.
Conceptually, this is not a standard cafe but It is chocolateria. Of course you will find all the services you are used to find in the cafe (excellent coffee, breakfast and even wine), but these are complemented by chocolate products which are produced directly on the spot in the preparatory.

Project description

Rozsah prací byl velmi komplexní. Původně se v prostoru nacházela prodejna žabka, takže bylo třeba vyprojektovat instalace, elektro atd. V realizační projektové dokumentaci jsem se snažil definovat každou drobnost.
The scope of work was very complex. Originally there was a žabka shop in this space, so it was necessary to design installations, wiring, etc. In the project design documentation I tried to define every little thing.

Technical information

Celková výměra prostoru je 83,7m2, samotná hlavní místnost zabírá 66,7m2.
The total area is 83.7m2, the main room itself is 66.7m2.

Co-authors

profese: Jurica a.s